Et par diamant�restikker af 18 kt. hvidguld monteret med sikkerhedsskruer, prydet med 18 prinsesseslebne diamanter, i alt 0.75 ct. Caraten er stemplet i hver �restik. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Samlet vægt ca. 1,9 g. Front 0,62 x 0,62 cm. Minimale brugsspor. (2)
Varen afsluttes:
09-10-2023 14:18:00