Et par italienske væglampetter 1950-60'erne (2)

Varenummer: 6383201
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Et par italienske væglampetter af forgyldt metal, hver med 6 lyskilder, elmonterede med lyspiber af træ. 1950-60'erne. H.62 cm. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 16:03:00

1947938 22-05-2023 21:05:55 DKK 350