Et par klapstole / foldestole af bøgetræ, 20. årh. (2)

Varenummer: 6326619
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Par klapstole / foldestole med stel af massivt bøgetræ, udspændt med møbelstof. Fremstår med alders- og brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 18:47:27
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej