Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Et par skænke med overdele, palisander, 1960'erne (4)
:
6382896
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
2.400
Et par skænke af finéret palisander med overdele med flytbare hylder. H. 186, B. 100, D. 28-43 cm. Fremstår med alders- og brugsspor. (4)
27-05-2023 20:03:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
206051
24-05-2023
18:36:46
1500
Til toppen