Vurdering:
9.000
Et par solitaireørestikker af 18 kt. guld hver prydet med en brillantsleben diamant, i alt 0.45 ct. Farve: Wesselton (H), klarhed: VVS. Ø 0,6 cm. Samlet vægt 2,6 g. Efterstemplet hos guldsmed. Alm. brugsspor. (2)
17-06-2023 20:11:00