Et par taburetter DS Staal. (2).

Varenummer: 6244697
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Et par taburetter DS Staal med stel af forkromet stål, sæde betrukket med kunstlæder. Fremstår med kraftig brugsslitage,ridser, rust og mærker. H. 50/53 cm. (2).

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 17:09:01
Showroom:   Næstved, DK