Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Et par taburetter DS Staal. (2).
:
6244697
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Et par taburetter DS Staal med stel af forkromet stål, sæde betrukket med kunstlæder. Fremstår med kraftig brugsslitage,ridser, rust og mærker. H. 50/53 cm. (2).
07-08-2022 17:09:01
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
801454
07-08-2022
17:07:01
400
2009869
07-08-2022
14:40:32
350
801454
07-08-2022
17:06:52
350
2009869
07-08-2022
14:40:32
300
Til toppen