Et par vognlygter, ca. 1900 (2)

Varenummer: 6271780
Hammerslagspris: DKK 2.800
Vurdering: DKK < 1.000

Et par vognlygter af bemalet metal, med glas, H. 65 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. (2)
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 13:40:27