Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sølv, bronze, kobber og tin
Sølvbestik
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Et saltkar og en samling saltskeer af sølv (35)
:
6250522
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
1.500
Et saltkar af forgyldt sterlingsølv indvendigt med hvid emalje og en samling på 34 saltskeer af sølv i forskellige mønstre bl.a. 'Musling', 'Lilje' og 'Rosenholm'. L. ca. 5-8 cm. Samlet vægt ca. 190 g. Fremstår med brugsspor, enkelte skeer med gravering. (35)
03-09-2022 20:10:46
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
503677
30-08-2022
09:15:25
1100
Til toppen