Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Eugen Asmus, 'Interior mit Pfeife rauchendem Mann', Ölgemälde
:
3653852
Hammerslagspris
:
EUR
40
298
Vurdering
:
EUR
150
1.118
Eugen Asmus (1930), 'Interior mit Pfeife rauchendem Mann', Ölgemälde, Öl auf Leinwand, 49 x 39 cm (Leinwandmaße), links unten signiert. Gerahmt. Bild mit einigen Ausbesserungen im unteren rechten Bildteil.
12-12-2014 20:57:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1362904
12-12-2014
09:50:13
EUR
40
Til toppen