Varenummer: 6295101
Vurdering: DKK < 1.000

Fire stabelbare barstole, model 'Earth Stool'. Stel af sortlakeret metal, sæde af kunsstof. Design Eva Harlou. Fremstillet hos Mater, mærkat herfra. Sædehøjde 74 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser mærker, afskalninger på stel. (4)

Auktionen afsluttes:  14-12-2022 20:21:57