Eva Harriet Hansen f. 1920 cd,

Varenummer: 2044723
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eva Harriet Hansen. Olie på lærred. Opstilling med blomster i vase. Signeret: H. Hansen. H. 39 x 29 cm (54 x 43,5 cm)

Auktionen afsluttes:  09-11-2010 19:23:00
Showroom:  Esbjerg