Eva Harriet Hansen. Opstilling med roser i vase

Varenummer: 5910660
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eva Harriet Hansen (1920-?). Opstilling med roser i vase. Olie på lærred. Sign. H. Hansen. H. 67 x 57 cm (79x68)

Auktionen afsluttes:  23-01-2021 15:22:00
Showroom:  Næstved

537497 23-01-2021 11:06:49 DKK 300