Ewald Petersen, landskaber (2)

Varenummer: 6167929
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ewald Petersen (1889-1962), landskaber, olie på lærred / plade, sign. Ewald P, 71x85 cm. (78x93 cm). 43,5x58,5 cm. (54,5x69,5 cm). Største med krakeleringer. (2)

Auktionen afsluttes:  06-04-2022 08:00:52
Showroom:   Odense, DK

2161899 05-04-2022 21:59:09 DKK 300