Ewald Petersen . Olie på lærred . Vinterlandskab.

Varenummer: 6071994

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ewald Petersen . Olie på lærred . Vinterlandskab. Sign. Ewald P. 64 x 79 cm. (74x89 cm). Fremstår nyrenset.

Auktionen afsluttes:  28-10-2021 15:11:49
Showroom:  Næstved