Ewald Petersen . Olie på lærred . Vinterlandskab.

Varenummer: 6071994
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6117929
Ewald Petersen . Olie på lærred . Vinterlandskab. Sign. Ewald P. 64 x 79 cm. (74x89 cm). Fremstår nyrenset.

Auktionen afsluttes:  03-11-2021 14:32:33
Showroom:  Næstved

2083273 02-11-2021 22:37:16 DKK 350
1103560 31-10-2021 19:27:29 DKK 300