Eyvind Olesen. Komposition med høns. cd

Varenummer: 5918140
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eyvind Olesen. (1907-1995). Komposition med høns. Olie på lærred. usigneret. 90 x 108 cm. ( 93 x 110 cm. ) Fremstår med krakeleringer

Auktionen afsluttes:  03-02-2021 13:01:49
Showroom:  Herlev