Eyvind Olsen, religiøs figurkomposition (cd)

Varenummer: 5665553
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Eyvind Olesen (1907-1995), religiøs figurkomposition, olie på lærred. Signeret og dateret Eyv. Olsen 59. 65 x 38 (88 x 62) cm.

Auktionen afsluttes:  18-05-2020 19:48:00