F. Johansen. Landskab med bonde og får

Varenummer: 6276173
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.200

F. Johansen. Landskab med bonde og får, olie på lærred, sign. F. Johansen 1903. 26,5 x 37,5 cm (37 x 48 cm).
Auktionen afsluttes:  19-01-2023 20:28:11

1557641 19-01-2023 19:17:13 DKK 800