Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Grafik og fotografi
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Färglitografi, signerad och numrerad. Surrealistiskt motiv.
:
4525573
Hammerslagspris
:
SEK
300
191
Vurdering
:
SEK
< 1.000
< 1.000
Oidentifierad konstnär. Färglitografi. Surrealistiskt motiv med kvinna i profil. Otydligt signerad. Numrerad 6305/10000. Inramad. 40x29. (56x43.)
19-01-2017 19:59:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1479020
19-01-2017
15:39:51
SEK
300
Til toppen