Faglitteratur, psykologi (100)

Varenummer: 6181368
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Faglitteratur omhandlende psykologi og terapi, forfattet af bl.a. Abrahamowitz, Bowlby, Foucault, Grønkjær, Hayes, Josephs. Se endvidere liste. Fremstår med varierende brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme. (100)

Auktionen afsluttes:  04-08-2022 17:10:58
Showroom:   Aarhus, DK

1411623 01-08-2022 22:48:07 DKK 1000