Faglitteratur, psykologi (100)

Varenummer: 6181368

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Faglitteratur omhandlende psykologi og terapi, forfattet af bl.a. Abrahamowitz, Bowlby, Foucault, Grønkjær, Hayes, Josephs. Se endvidere liste. Fremstår med varierende brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme. (100)

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 20:51:05
Showroom:   Aarhus, DK