Farsø møbler. Bogreol / skab, teaktræ

Varenummer: 6211434

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Farsø møbler. Bogreol / skab af fineret teaktræ, front med justerbar hylder, to skyderlåger, bag hvilke hylder, stel med runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 175 B. 100 D. 45 cm. Fremstår med lettere brugsspor og mindre ridser.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 19:16:05
Showroom:   Aarhus, DK