På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Felix von Altersheim, Chroma 12-farvet pigmenttryk, mat, på aluminium-sandwichplader/mat, titel: Marilyn Monroe - Film Cut - Rainbow Splash
Vurdering:
EUR
5.588
Felix von Altersheim, Chroma 12-farvet pigmenttryk, mat, på aluminium-sandwichplader/mat, titel: Marilyn Monroe - Film Cut - Rainbow Splash.
Signeret, dateret og nummereret på bagsiden.
Limiteret til 50 eksemplarer, år 2018.
Mål: 130 x 130 cm.
Medium/teknik: aluminium-sandwichplader på 3 mm alu-dibond, Chroma pigmenttryk, mat.
Vægholder medfølger.
22-11-2019 20:15:00