På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Felix von Altersheim, Ornella Muti - Devilish, Pop Art
Vurdering:
EUR
1.000
7.450
Felix von Altersheim, Chromax Deluxe 12-farvet pigmenttryk mat på sølvbørstet aluminium.
Titel: Felix von Altersheim, Ornella Muti - Devilish.
Signeret, dateret og nummereret på bagsiden. Limiteret til 50 eksemplarer, år 2018.
Mål: 150 x 110 cm.
Medium/teknik: Chromax Deluxe 12-farvet pigmenttryk på sølvbørstet aluminium 3 mm.
Vægholder medfølger.
16-06-2020 19:00:00