Felix von Altersheim, Ornella Muti - Devilish, Pop Art

Varenummer: 5445604

Næste bud: EUR 40
DKK 298
Vurdering: EUR 1.000
DKK 7.450

Felix von Altersheim, Chromax Deluxe 12-farvet pigmenttryk mat på sølvbørstet aluminium.
Titel: Felix von Altersheim, Ornella Muti - Devilish.
Signeret, dateret og nummereret på bagsiden. Limiteret til 50 eksemplarer, år 2018.
Mål: 150 x 110 cm.
Medium/teknik: Chromax Deluxe 12-farvet pigmenttryk på sølvbørstet aluminium 3 mm.
Vægholder medfølger.

Auktionen afsluttes:  20-11-2019 19:10:00
Showroom:  DE, Düsseldorf, Völklinger Straße