Ferdinand Ahm Kragh. Komposition. cd

Varenummer: 6242560
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ferdinand Ahm Kragh f. 1977. Komposition. litografi 16/24, sign. og dat. Ferdinand Kragh '11, 83 x 60 cm. Uindrammet

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 09:21:20
Showroom:   Herlev, DK

1112041 06-08-2022 22:32:58 DKK 300