Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Børnemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ferm Living. Little architect bord og bænk (2)
:
6378120
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
1.800
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6391154
Ferm Living. Little architect bord og bænk af fineret og massivt mørkeblåt asketræ. Mål bænk: H. 30 L. 62 D. 30 cm. Mål bord: H. 49 L. 76 B. 55 cm. Bænk fremstår usamlet i ubrudt original emballage, bord med få brugsspor. (2)
10-06-2023 16:53:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1100408
10-06-2023
15:47:07
1000
Til toppen