Figur af patineret bronze.

Varenummer: 6120063

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 3.800

Figur af patineret bronze på sokkel af marmor. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee sign. Milo, L. 44 cm, H. 26 cm.

Køb nu pris
DKK 3.880
Auktionen afsluttes:  10-02-2023 14:31:53
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej