Figur af patineret bronze.

Varenummer: 6120063
Vurdering: DKK 3.800

Figur af patineret bronze på sokkel af marmor. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee sign. Milo, L. 44 cm, H. 26 cm.
Auktionen afsluttes:  29-06-2023 13:48:02