Figur af patineret bronze.

Varenummer: 6177595
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Figur af patineret bronce. Rund sokkel af marmor. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee sign. Juno H. 47 cm. inkl sokkel. Modelfoto.

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 12:44:42
Showroom:   Næstved, DK