Figur af patineret bronze.

Varenummer: 6177595
Vurdering: DKK 2.600

Figur af patineret bronce. Rund sokkel af marmor. Stemplet: Bronze garanti Paris J.B.Deposee sign. Juno H. 47 cm. inkl sokkel. Modelfoto.
Auktionen afsluttes:  03-07-2023 14:12:29