Finn Andersen. Havneparti

Varenummer: 6371059
Vurdering: DKK < 1.000

Finn Andersen (1907-1987) Havneparti. Olie på lærred. Sign. Finn And. 42 x 84(59 x 101)cm
Auktionen afsluttes:  27-05-2023 19:28:00