Finn Reinbothe. Komposition cd

Varenummer: 6265011
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Finn Reinbothe (f. 1953). Komposition, mixed media på papir, sign. og dat. Finn Reinbothe 90. 43x60,5 cm (65,5x81 cm)
Auktionen afsluttes:  03-12-2022 14:47:23
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej

1824351 01-12-2022 18:31:55 DKK 300