Finn Sten. Figurkomposition

Varenummer: 6221327

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Finn Sten. Figurkomposition. Mixed media på papir. Sign. og dat. Finn Sten - 70. 16,5 x 23,5 cm (26 x 32 cm).

Auktionen afsluttes:  06-07-2022 20:28:45
Showroom:   Roskilde, DK