Finn Sten. Figurkomposition
Vurdering:
< 1.000
Finn Sten. Figurkomposition. Mixed media på papir. Sign. og dat. Finn Sten - 70. 16,5 x 23,5 cm (26 x 32 cm).
12-07-2050 08:18:00