Finn Wennerwald m.fl. To malerier cd (2)

Varenummer: 5588335
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Finn Wennerwald (1896-1969). Vinterlandskab, olie på lærred. Sign. Finn Wennerwald. 60 x 50 (62 x 72) cm. Samt ubekendt kunstner. Landskabsparti, olie på lærred. Sign. n.th. 60 x 70 (76 x 86) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  25-02-2020 12:52:50

1769380 25-02-2020 12:35:35 DKK 300