Finsk konstnär

Varenummer: 5228247
Auktionen afsluttes
04-02-2019 21:33:00
Vurdering
SEK 1.500

FINSK KONSTNÄR (1900-tal), Hus med väderkvarn, otydligt signerad och daterad -22, akvarell på papper, ca 29x36 cm