Fire armstole (4)

Varenummer: 6302564
Vurdering: DKK 1.500

Fire armstole med stel af mørkbejdset bøg, sæde og ryg betrukket med sort læder. H. 81 B. 55 cm, sædehøjde 45 cm. Brugsspor, herunder alm. brugsslitage på stel. (4)
Auktionen afsluttes:  18-01-2050 09:20:00