Fire armstole (4)
Vurdering:
1.500
Fire armstole med stel af mørkbejdset bøg, sæde og ryg betrukket med sort læder. H. 81 B. 55 cm, sædehøjde 45 cm. Brugsspor, herunder alm. brugsslitage på stel. (4)
18-01-2050 09:20:00