Fire stole af bejdset bøg (4)

Varenummer: 6302071

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Fire stole af bejdset bøgetræ, sæde betrukket med stribet møbelstof. H. 92, Sh. 44 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og pletter samt brud på betræk. (4)

Auktionen afsluttes:  11-12-2022 13:35:26