Fire stole af bejdset bøg (4)
Vurdering:
< 1.000
Fire stole af bejdset bøgetræ, sæde betrukket med stribet møbelstof. H. 92, Sh. 44 cm. fremstår med brugsspor, ridser og pletter samt brud på betræk. (4)
07-10-2023 17:35:29