Fire Tekno modelbiler, 819, 834, 815, 414, samt to tomme æsker (6)
Vurdering:
3.200
Samling Tekno modelbiler, bestående af: Polis 819 i origonal æske, Ford Mustang 834 i original æske, Sprite Musketer campingvogn 815, Taunus Transit 'falck' 414 med båre. To Tekno tomme æsker, en 'Mercedes 280 Coupe 929'. Fremstår med brugsspor og div. mangler. (6)
05-07-2022 19:04:00