Fire Tekno modelbiler, 819, 834, 815, 414, samt to tomme æsker (6)

Varenummer: 6221562

Næste bud: DKK 2.600
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Samling Tekno modelbiler, bestående af: Polis 819 i origonal æske, Ford Mustang 834 i original æske, Sprite Musketer campingvogn 815, Taunus Transit 'falck' 414 med båre. To Tekno tomme æsker, en 'Mercedes 280 Coupe 929'. Fremstår med brugsspor og div. mangler. (6)

Auktionen afsluttes:  28-06-2022 19:46:16
Showroom:   Aalborg, DK