Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Øreringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Flemming Lund, par øreclips af 14 kt guld (2)
:
6327940
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Flemming Lund. Et par øreclips af 14 kt guld prydet med saltvands kulturperler, stemplet BH og 585. H, 20 mm. Vægt 5,5 gram. Fremstår med brugsspor. (2)
10-02-2023 18:40:46
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
30688
08-02-2023
21:59:59
1100
Til toppen