Flexlux chaiselong, fineret valnød, model 'Volden'

Varenummer: 6242964
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Flexlux, chaiselong af fineret valnød, stel af sortlakeret metal, betrukket med Warm Stone Grey Natura anilinlæder. Justering af ræglænsvinklen og justerbar nakkestøtte, model 'Volden', H. 103 cm. L. 83 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

Auktionen afsluttes:  20-08-2022 19:10:00
Showroom:   Odense, DK