Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Folke Pålsson. Sæt på fire stole model J-77 (4)
:
6301764
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
2.400
Folke Pålsson . Fire stole med pinderygge. Senere sortlakeret. lyse pletter, ridser 2 med løse rygge. Model J-77. Fremstillet ved FDB i 1970'erne. Stemplet H. 78 Sh. 43 cm. (4)
13-12-2022 16:49:18
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1559561
12-12-2022
11:06:20
1600
Til toppen