Fr. Binder & Co. Halscollier i Omega-design af 8 kt. guld

Varenummer: 6294040

Næste bud: DKK 2.600
Vurdering: DKK 3.400

Fr. Binder & Co. Halscollier i Omega-design af 8 kt. guld monteret med karabinlås. Stemplet: FBM 333. B. 2 mm. L. 43 cm. Vægt: ca. 14 gr. Kæden fremstår med brugsspor og ujævnheder.

Auktionen afsluttes:  11-12-2022 19:30:20