Vurdering:
3.400
Fr. Binder & Co. Halscollier i Omega-design af 8 kt. guld monteret med karabinlås. Stemplet: FBM 333. B. 2 mm. L. 43 cm. Vægt: ca. 14 gr. Kæden fremstår med brugsspor og ujævnheder.
22-12-2022 19:56:46