Frank Hammershøi. Komposition cd

Varenummer: 5408635
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.400

Frank Hammershøi (1940-2013). Komposition, olie på plade, sign. FH. 62 x 91 (72 x 102) cm.

Auktionen afsluttes:  18-08-2019 10:10:16
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej