Frank Hammershøi. Landskabsparti (cd)

Varenummer: 5415208
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500

Frank Hammershøi (1940-2013). Landskabsparti, olie på plade, sign. FH samt bag på plade. 35 x 40 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  26-08-2019 15:14:06
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 15