Frans Frandsen 1885-1979 cd

Varenummer: 2085765
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Frans Frandsen. Olie på plade. Sign. monogram (Fr. F.?). 20,5x26,5 cm. NB! rettet tekstbeskrivelse.

Auktionen afsluttes:  16-12-2010 15:12:00
Showroom:  Aalborg