Fransk sofabord af forgyldt støbejern fra 50/60'erne
Næste bud:
3.400
Vurdering:
7.000
Fransk sofabord af forgyldt støbejern fra 50/60'erne. L. 150 cm, B. 50 cm, H. 40 cm. NB! Uden bordplade. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.
25-04-2024 20:10:12