Frands Frandsen & Kaj Molter, gadepartier (2) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5485279

Varenummer: 5471803
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Frands Frandsen 1885-1979. & Kaj Axel Molter f. 1903 gadepartier, olie på plade / lærred, begge sign. 36x26 cm. (44x36 cm). 34x26 cm. (44x36 cm). (2)

Auktionen afsluttes:  22-10-2019 10:59:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

86960 22-10-2019 09:05:08 DKK 300