Franz Füchsel, CD. Fodboldspillere. Olie på lærred

Varenummer: 6331018
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Franz Füchsel (f. 1927), CD. Fodboldspillere. Olie på lærred. Sign. Füchsel. 76 x 86 cm. Uindrammet.
Auktionen afsluttes:  28-01-2023 14:08:47
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej

2121911 28-01-2023 09:35:58 DKK 1000