Franz Landt, cd. Marine

Varenummer: 6262508
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Franz Landt (1885-1975). Marine. Komposition med sejlskibe, olie på lærred, sign. Fr. Landt, '63, ca. 36,5 x 50,5 cm, (48x61,5).

Auktionen afsluttes:  13-09-2022 16:36:00
Showroom:   Kolding, DK