Frants Landt. Marine. cd

Varenummer: 6095102
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Frants Landt (1885-1975). Marine. Olie på lærred. Sign. Fr. Landt. 30 x 38 (40 x 49) cm.

Auktionen afsluttes:  09-10-2021 13:25:00
Showroom:  Herlev

1098466 08-10-2021 17:34:21 DKK 300