Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Fredericia Stolefabrik / Børge Mogensen. Sofabord, egetræ
:
6225918
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
1.200
Børge Mogensen. Sofabord af massivt egetræ, rektangulær plade med shakerstel. Fremstillet hos Fredericia Stolefabrik, model 269. 1970'erne. Afkortet, H. 55 cm. L. 139 cm. B. 60 cm. Fremstår med brugsspor samt ridser.
25-06-2022 14:02:08
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1271759
25-06-2022
14:00:08
1777953
25-06-2022
13:58:24
500
1271759
25-06-2022
13:56:41
450
124082
25-06-2022
13:13:29
400
1271759
24-06-2022
21:57:56
350
1346916
24-06-2022
20:37:35
300
Til toppen