Frederik Drews. Interiør (cd)

Varenummer: 6118134
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Frederik Drews (Pseudonymer: Svend Lynge, E. Schneider, Carl Birksö og Poul Rønne. 1909-1960. Interiør. Olie på lærred. Sign. Poul Rønne. 40,5 x 30 cm (50x40 cm).

Auktionen afsluttes:  21-11-2021 12:15:00
Showroom:  Nivå

2054851 20-11-2021 15:21:55 DKK 300