På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Frederik Drews. Interiør (cd)
Vurdering:
< 1.000
Frederik Drews (Pseudonymer Svend Lynge, E. Schneider, Carl Birksö og Poul Rønne. 1909-1960).
Interiør. Olie på lærred. Sign. C. Birksö. 40 x 30 cm (50 x 40 cm).
10-07-2023 21:19:00