Frederik Ernlund, marine

Varenummer: 5906066
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Frederik Ernlund, marine, olie på lærred, sign. Fr. Erlund, 70x100 cm. (78x108 cm).

Auktionen afsluttes:  24-01-2021 12:12:00
Showroom:  Odense